Eric Lundgren

Eric Lundgren
Eric Lundgren
Eric Lundgren
Eric Lundgren

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC LUNDGREN (1907-?), olja på pannå, Göteborgs hamn med Masthuggskyrkan i bakgrunden, signerad, bildmått 81x65 cm

Mindre hål

738699

2020-02-22