Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ROBERT STORM PEDERSEN (1882-1949): Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., märkt FORM 551, bladmått 70x50 cm
Mindre kantskador
738712
2020-02-18