Robert Storm Pedersen Tuborg - Hvergang

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

ROBERT STORM PEDERSEN (1882-1949): Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., märkt FORM 551, bladmått 70x50 cm

Mindre kantskador

738712

2020-02-18