Zven X:et Eriksson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Orly, signerad Sven Erixon, 222/260, färglitografi, motivmått ca 33x40cm

Kuntoraportti

738716

Päivämäärä:

2020-02-24