Zven X:et Eriksson färglitografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Orly, signerad Sven Erixon, 222/260, färglitografi, motivmått ca 33x40cm
Kuntoraportti
738716
Päivämäärä:
2020-02-24