Valerio Adami

Valerio Adami
Valerio Adami

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALERIO ADAMI (Italien, född 1935): fiolspelare, signerad och numrerad Adami, 66/300, färgetsning, bildytan ca 24x21 cm

738717

2020-02-24