Aron Jerndahl byst

Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst
Aron Jerndahl byst

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARON JERNDAHL (1858-1936): Mask ur lifvets karneval, signerad och daterad Aron Jerndahl 1903, gips, höjd 35,5 cm

Mindre nagg, missfärgningar

738718

2020-02-18