Poul Nørreklit
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POUL NØRREKLIT, hyllsystem / rumsavdelare, Georg Petersens Møbelfabrik för Selectform, Farum, gavlar av plexiglas, aluminiumprofiler, lådförsyycken och slide-dörrar av aluminium, glashyllor i skåp, total längd 173 cm, total bredd 41 cm, total höjd 210 cm.
Slitagem med repor, en hylla med nagg
738726
2020-02-20