Klubbat för:
75 EUR
Utropspris
150 EUR
FESTINA, armbandsur, stål, automatisk, plexiglas, läderren, caliber Eta 2783, boettnr 59-680, 1970-tal.
Smärre slitage.
738728
2020-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här