Festina armbandsur

Festina armbandsur
Festina armbandsur
Festina armbandsur
Festina armbandsur
Festina armbandsur
Festina armbandsur
Festina armbandsur
Festina armbandsur

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

150 EUR

FESTINA, armbandsur, stål, automatisk, plexiglas, läderren, caliber Eta 2783, boettnr 59-680, 1970-tal.

Smärre slitage.

738728

2020-02-20