Märta af Ekenstam silver

Märta af Ekenstam silver
Märta af Ekenstam silver
Märta af Ekenstam silver
Märta af Ekenstam silver
Märta af Ekenstam silver
Märta af Ekenstam silver
Märta af Ekenstam silver
Märta af Ekenstam silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRTA AF EKENSTAM, fat på fot, silver, foten med dansande putti, stämplad Märta av Ekenstam, Q7, 1917, höjd ca 10cm, diameter 16 cm

åldersslitage

738740

2020-02-23