Cacilia Cavefors olja på duk

Cacilia Cavefors olja på duk
Cacilia Cavefors olja på duk
Cacilia Cavefors olja på duk
Cacilia Cavefors olja på duk
Cacilia Cavefors olja på duk
Cacilia Cavefors olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CECILIA CAVEFORS (Fördd 1955), "De sammansvurna", signerad C Cavefors -87 samt a tergo betitlad, olja på duk, ca. 88x110 cm

738754

2020-02-18