Jan Wiberg, oljemålning

Jan Wiberg, oljemålning
Jan Wiberg, oljemålning
Jan Wiberg, oljemålning
Jan Wiberg, oljemålning
Jan Wiberg, oljemålning
Jan Wiberg, oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN WIBERG (född 1944): "Röda segel", monogramsignerad JW, samt a tergo signerad Jan Wiberg, olja på duk, ca 61x71 cm

738755

2020-02-18