Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL FAGERLUND, bordslampfot, olivgrönt glas, märkt Orrefors RD 1480, metallfäste även märkt Orrefors RD 1480, höjd exkl lampsockel ca 33 cm
Skador: Enstaka små repor
738756
2020-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här