Carl Fagerlund bordslampfot

Carl Fagerlund bordslampfot
Carl Fagerlund bordslampfot
Carl Fagerlund bordslampfot
Carl Fagerlund bordslampfot
Carl Fagerlund bordslampfot
Carl Fagerlund bordslampfot

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampfot, olivgrönt glas, märkt Orrefors RD 1480, metallfäste även märkt Orrefors RD 1480, höjd exkl lampsockel ca 33 cm

Skador: Enstaka små repor

738756

2020-02-24