Andreas Wargenbrant hästskulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahästar, monogramsignerade och en daterad 2020, grönpatinerad brons, höjd ca 10 resp 15,5 cm

738767

2020-02-20