Jan Håfström färgetsning

Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Vad Är Det Här", signerad och daterad Jan Håfström 2016, EA, färgetsning, bildmått ca 35x39,5 cm

738792

2020-02-18