Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Vad Är Det Här", signerad och daterad Jan Håfström 2016, EA, färgetsning, bildmått ca 35x39,5 cm
738792
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här