Ejnar Kohlmann olja på pannå

Ejnar Kohlmann olja på pannå
Ejnar Kohlmann olja på pannå
Ejnar Kohlmann olja på pannå
Ejnar Kohlmann olja på pannå
Ejnar Kohlmann olja på pannå
Ejnar Kohlmann olja på pannå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EJNAR KOHLMANN (Finland 1888-1968): Landskapsmotiv med stuga, olja på pannå, signerad, ca 33x27,5 cm

738793

2020-02-24