Jan Håfström färgetsning
2020-02-18
738795
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Good Night", signerad och daterad Jan Håfström 2019, 12/57, färgetsning, bildmått ca 70x54 cm, oramad
Hanteringsveck