Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GEMI , 1 par, bordslampor, 1950-tal, mässing och svart plast, riktbar skärm, höjd ca 40 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
738803
2020-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här