Gemi bordslampor

Gemi bordslampor
Gemi bordslampor
Gemi bordslampor
Gemi bordslampor
Gemi bordslampor
Gemi bordslampor
Gemi bordslampor
Gemi bordslampor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GEMI , 1 par, bordslampor, 1950-tal, mässing och svart plast, riktbar skärm, höjd ca 40 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

738803

2020-02-24