Jöns Julius Ringdahl Kaffebeslaget

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖNS JULIUS RINGDAHL (1813-1882): Kaffebeslaget, signerad J.J. Ringdahl, gouache på papper, 25 x 36 cm, monterad i samtida ram

Papperskador, ramen maskstungen

738831

2020-02-22