Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JÖNS JULIUS RINGDAHL (1813-1882): Kaffebeslaget, signerad J.J. Ringdahl, gouache på papper, 25 x 36 cm, monterad i samtida ram
Papperskador, ramen maskstungen
738831
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här