Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak och rotting, Danmark, France & Søn, Danmark, 1960-tal, höjd ca 43-64, 75 x 75 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, enstaka märken
738832
2020-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner