Soffbord Minerva

Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak och rotting, Danmark, France & Søn, Danmark, 1960-tal, höjd ca 43-64, 75 x 75 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, enstaka märken

738832

2020-02-18