Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSEN, fat, 2 st., 1800/1900-tal, dekor i relief, förgylld, diameter 23-29 cm

3 sortering

738847

2020-02-20