Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): kvinna med mask, signerad Wald. Sjölander, daterad Oaxaca 1948, 5 nov, blandteknik på papper, 65x43 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad passepartout
738863
2020-02-24