Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALFRED HEDLUND (1884-1930): Drottningholm, Stockholm, signerad Alfr. Hedlund samt daterad 1920, olja på duk fäst på pannå, 46x34 cm
738864
2020-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här