George Armfield, hans skola

George Armfield, hans skola
George Armfield, hans skola
George Armfield, hans skola
George Armfield, hans skola
George Armfield, hans skola
George Armfield, hans skola

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORGE ARMFIELD, hans skola, olja på duk, ej signerad, motiv föreställande hundar och stilleben, 26x30 cm.

Krackelyrer, restaurerad.

738878

2020-02-18