Per Emilsson silver och bergkristall
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PER EMILSSON, hänge med berkristall och kedja, silver, Laholm, 1940, signerad Emilson, hängets höjd ca 5,5 cm, kedjans längd ca 51 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage.
738891
Päivämäärä:
2020-02-29