Per Emilsson silver och bergkristall

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PER EMILSSON, hänge med berkristall och kedja, silver, Laholm, 1940, signerad Emilson, hängets höjd ca 5,5 cm, kedjans längd ca 51 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage.

738891

Päivämäärä:

2020-02-29