Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNOR, 2+1 st., porslin / nysilver, resp porslin aluminium, varav 2 st., WMF, 1900-tal, höjd 15-24 cm
Slitage, större kanna med skadat lock
738897
2020-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här