Kannor

Kannor
Kannor
Kannor
Kannor
Kannor
Kannor
Kannor
Kannor

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KANNOR, 2+1 st., porslin / nysilver, resp porslin aluminium, varav 2 st., WMF, 1900-tal, höjd 15-24 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, större kanna med skadat lock

738897

2020-02-20