Skulptur 1800-tal

Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Baccantina med faunbarn, otydligt signerad, terracotta, höjd 33,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagningar, skador

738898

2020-02-22