Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BROSCH, silver (925), 1900-talets början, jugend / art noveau, Gebr. Loorbach, i form av kvinnohuvud, ca 4x3 cm vikt ca 10 g
Smärre slitage
738899
2020-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här