Brosch silver jugend

Brosch silver jugend
Brosch silver jugend
Brosch silver jugend
Brosch silver jugend
Brosch silver jugend
Brosch silver jugend
Brosch silver jugend
Brosch silver jugend

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BROSCH, silver (925), 1900-talets början, jugend / art noveau, Gebr. Loorbach, i form av kvinnohuvud, ca 4x3 cm vikt ca 10 g

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

738899

2020-02-24