Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BROSCH, silver (925), 1900-talets början, jugend / art noveau, Gebr. Loorbach, i form av kvinnohuvud, ca 4x3 cm vikt ca 10 g
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
738899
2020-02-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner