Jan Naliwajko blandteknik

Jan Naliwajko blandteknik
Jan Naliwajko blandteknik
Jan Naliwajko blandteknik
Jan Naliwajko blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Abstrakt komposition, signerad och daterad J Naliwajko 2003.S, olja och collage, mått innanför passpartout ca 67,5x47,5 cm

Ej examinerad ur ram, smärre skada i glaset upp i högra hörnet

738904

2020-03-01