Jan Naliwajko blandteknik
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Abstrakt komposition, signerad och daterad J Naliwajko 2003.S, olja och collage, mått innanför passpartout ca 67,5x47,5 cm
Ej examinerad ur ram, smärre skada i glaset upp i högra hörnet
738904
2020-03-01