Eric Elfwén oljemålning

Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC ELFWÉN (1921-2008): Landskap med borg, signerad Elfwen, olja på pannå, 30,5x38,5 cm

738906

2020-02-24