Vicke Lindstrand vas

Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, Kosta, vas i graal teknik, sjögräsmönster, signerad Kosta LH 1784

mindre repor

738909

2020-02-23