Sminkbyrå teak

Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak
Sminkbyrå teak

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SMINKBYRÅ, 1900-talets mitt, teak, låsbart skåp, tre stycken låsbara lådor, två lampor,

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, slitage på faner, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

738912

2020-02-24