Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SMINKBYRÅ, 1900-talets mitt, teak, låsbart skåp, tre stycken låsbara lådor, två lampor,
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, slitage på faner, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
738912
2020-02-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner