Årsskedar i silver

Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver
Årsskedar i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅRSSKEDAR, 15 st, silver, Danmark, delvis förgyllda samt emaljdekor, längd ca 15,5 cm, vikt ca 650 g

Emaljskador

738930

2020-02-20