Såsskål silver

Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÅSSKÅL, på fot silver, slät kuppa uppburen av delfin, invändigt förgylld, stämplad I3, 1815, (möjligen Carl Magnus Barkander, Linköping) höjd 14 cm, vikt 220 g

Graverad

738934

2020-02-23