Hackefors servis

Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HACKEFORS, "Mona" matservis, 71 dlr, gräddvitt porslin, gulddekor av blommor, servisen består av: 20 mattallrikar ,11 stora assietter, 12 små assietter 4 djupa tallrikar , 1 terrin med lock ,1 såsskål, 4 uppläggningsfat, 2 tillbehörsfat, 2 skålar, 10 kaffekoppar med fat, 2 extra fat till kaffekopp, gräddkanna, sockerskål

repor och nagg kan förekomma

738956

2020-02-24