Bålskål Kina 1700-tal Kompaniporslin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅLSKÅL, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), europeiserande dekor, höjd ca 12, diameter 29 cm

Spricka, nagg

738962

2020-02-23