Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
MAGNUS FANKKI, samekniv, signerad i det handsmidda bladet JF för Johan Fankki, skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, signerad MF, längd 25 cm
Slitage
738967
2020-02-18