Birger Ljungquist oljemålning

Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): kvinna med solroser, olja på duk, signerad, 93 x 65 cm.

Kuntoraportti

Krackelyr, uppklistrad på pannå.

738976

Päivämäärä:

2020-02-21