Birger Ljungquist oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): kvinna med solroser, olja på duk, signerad, 93 x 65 cm.
Kuntoraportti
Krackelyr, uppklistrad på pannå.
738976
Päivämäärä:
2020-02-21