Silver
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SILVER, 4 dlr, bestående av: bricka, CG Hallberg, Stockholm 1944, pokal, CG hallberg, otydlig årsbokstav, sockerslev, stämplad GRL, 1909, vas/kanna, sterlingsilver, oidentifierad mästarstämpel ANS, 1954, total vikt ca 1117 g
Smärre slitage
738980
2020-02-23