Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SILVER, 4 dlr, bestående av: bricka, CG Hallberg, Stockholm 1944, pokal, CG hallberg, otydlig årsbokstav, sockerslev, stämplad GRL, 1909, vas/kanna, sterlingsilver, oidentifierad mästarstämpel ANS, 1954, total vikt ca 1117 g

Smärre slitage

738980

2020-02-23