Boblioteksur England

Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England
Boblioteksur England

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIBLIOTEKSUR, England, 1800-tal, fanérat i jakaranda, inläggningar av pärlemor o mässingm urtavlan med romerska siffror samt märkt Delolme Henry London, höjd ca 51 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel saknas, lös dekordel medföljer, listdel saknas, mässingsinläggning med enstaka bortfall

738995

2020-02-22