Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
KANOTFÖR, Asmat, Kasuarinakusten, Nya Guinea. Kanotför, tillverkad ca 1960-tal, höjd 82 cm .
Proveniens:
Magnus Andersson, Helsingborg, Insamlad på 1970-tal.
739008
2020-02-22