Bokhylla teak
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets mitt, teak, hylldel upptill samt skåpdel med hyllplan nedtill, brevfack, två små lådor, utdragbar skiva, höjd ca 156, 85x40 cm
Smärre bruksslitage/repor, låset till skåpdel tjärvar
739022
2020-02-22