Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAKSPEGEL, 1800/1900-tal, med låda och pidestal, faner i björk, höjd ca 158 cm
Ett ornament på sepegeln helt löst,
739025
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här