Erik Höglund glas

Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND, 2 st, flaskor med lock, grönt samt blått glas, en signerad undertill H288, Boda, 1900-talets mitt, höjd ca 25,5 resp. ca 30 cm

Slitage, skada på plastinsatsen av locket

739027

2020-02-22