Erika Höglund skulptur Målerås

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIKA HÖGLUND, skulptur, Målerås, signerad undertill samt numrerad 25012, höjd ca 25 cm

Smärre slitage

739033

2020-02-22