Ljusstakar nysilver

Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver
Ljusstakar nysilver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, nysilver, 1800-tal, England, med crestmärke, fyllda botten, höjd ca 23,5, bottens diameter 14 cm

Smått sneda, slitage, slitage i botten

739034

2020-02-22