Skrivbord med uppsats

Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, omkring 1900, mahogny, lucka med inläggningar, höjd ca 76 cm, höjd med uppsats ca 104 cm, 95x55 cm

slitage, repor på yta, nyckel saknas, lucka låst

739125

2020-03-05