Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, omkring 1900, mahogny, lucka med inläggningar, höjd ca 76 cm, höjd med uppsats ca 104 cm, 95x55 cm
slitage, repor på yta, nyckel saknas, lucka låst
739125
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här