Wu Shaoxiang skulptur av kedjor
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WU SHAOXIANG (Kina, född 1957), skulptur, föreställande en hund, järnkedjor, höjd ca 90, längd ca 130 cm
PROVENIENS: Inköpt av tidigare ägare direkt av konstnären i dennes ateljé
Obetydligt slitage
739169
2020-02-25